top of page

Aby jste se cítili
jako doma

"Home by Skanska"

-

Čich je druhý nejsilnější smysl,
který se  uchovává v dlouhodobé paměti.

Koncept

Pravděpodobně není potřeba představovat jednu z největších developerských společností v Evropě. Skanska nás oslovila s opravdu jedinečným zadáním, které neobsahovalo pouze provonění prostor, ale také výrobu vonných dárkových produktů, a to vše při použití identické vůně.

Strategie

Zadání této skandinávské společnosti bylo vyrobit chladivou, svěží vůni s příměsí dřeva, kterou budou věnovat svým zákazníkům jako dárek v podobě aroma difuzérů při předávání nových bytů. Zároveň jsou touto brandovou vůní provoněny kancelářské prostory na pražské centrále včetně recepce.

Branding

Za dobu naší spolupráce jsme pro společnost Skanska vyvinuli různé dárkové vonné produkty, vždy se stejnou vůní, což není jednoduché, jelikož každý produkt vyžaduje jinak koncipovanou kompozici aromatu, aby vůně voněla stejně ve svíčce, tyčinkovém difuzéru nebo v profesionálním přístroji na provonění.

Máte zájem o vlastní produkty?
Neváhejte nás kontaktovat.

Informace o zpracování osobních údajů:

Prostřednictvím kontaktního formuláře si uložíme Vámi uvedenou emailovou adresu a následně Vám na ni zašleme odpověď na Váš dotaz, a to proto, že takový postup je pro zodpovězení Vašich dotazů nezbytný. Váš email nevyužijeme pro žádné jiné účely a nepředáme jej nikomu dalšímu.

Bližší informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page