top of page

Vytvoříme vám
váš vlastní produkt

Přemýšlíte nad tím, jak originálně obdarovat vaše obchodní partnery či zaměstnance?

Zapomeňte na nudné propagační a dárkové předměty a nechte se inspirovat nabídkou vonných produktů na míru vaší značce. Vybírat můžete z vonných sáčků, keramických destiček, svíček či tyčinkových difuzérů.

 

Vše na míru vašim představám.
Rádi vám pomůžeme i s grafickým návrhem. 

Nechte se inspirovat... 

Vlastní potisk

Oblíbená vůně do auta v krabičce s designem šitým na míru vaší značce. Fantazii se meze nekladou, sami si určíte, jak bude obal vypadat. K dispozici je přední a zadní strana a horní zavírací část. 

Velikost krabičky 85x65x40mm (v. x š. x h.).

Výběr vůně je veliký, panáček Cesare je vyráběn ve více než 10 různých vůních a barvách, záleží jen na Vás, jakou si vyberete. 

Výdrž vůně cca 60 dní. 

Tyčinkový aroma
difuzéry

Tyčinkové aroma difuzéry jsou dnes už běžnou formou provonění interiéru. Provonění difuzérem je jednoduché a stálé, po vypotřebování původní náplně stačí doplnit  novou vůni. 

U tohoto produktu máte široké spektrum možností, k dispozici Vašemu brandu je etiketa na lahvičce i celý obal (papírová krabička). Vůni si můžete vybrat z naší široké nabídky, ale jsme také schopni vytvořit novou vůni přímo Vám na míru, čímž se pro zákazníka stanete lépe zapamatovatelnými a jedinečnými.

Sami si také zvolíte objem difuzéru, nejběžnější jsou 100 ml. 

Keramická destička se vzkazem

Parfémovaná keramická destička je ideální voňavou pozorností pro Vaše zákazníky či obchodní partnery. Rozměry destičky jsou 4x3 cm, obalu po přeložení cca 10x7,5 cm. 

K vlastnímu potisku můžete využít celý přebal, ale lze také potisknout přímo keramickou destičku, např. vašim logem. Vůni destičky si vyberete sami ze širokého výběru vůní, po vyvonění ji lze navonět znovu libovolným parfémem. 

Provonění menšího prostoru jako je peněženka, taška nebo šuplík. 

Keramická destička se stužkou

Voňavá drobnost pro Vaše zákazníky či obchodní partnery. Tvar destičky si volíte sami, stejně jako vůni. V nabídce máme široké spektrum vůni, visačku po vyvonění navíc lze znovu naparfémovat libovolnou vůní. 

K vlastnímu potisku můžete využít celý přebal, ale lze také obrandovat přímo keramickou destičku, např. vašim logem. 

Využití je široké, díky stužkám je vhodná na zavěšení např. do šatní skříně.  

Návrh bez názvu (2).png

Interiérový parfém

Na míru vám vytvoříme nejen flakonek, ale klidně také vůni. Sami si řeknete, jak by měl váš parfém vonět, co by měl vyjadřovat, jak by měl působit a my ho pro vás vyrobíme. 

Vaši klienti si Vás díky specifické vůni snadno zapamatují a budou se k vám rádi vracet. 

Vy i vaši zákazníci tak můžete vonět stejně, jako vaše provozovna. Vaši značku tak budou mít neustále u sebe. 

Aroma olej

Papírové sáčky, které mají možnost libovolného potisku celé plochy přední strany. Sáček má standardní rozměry 10x10 cm a parfemovanná náplň vydrží zhruba 45 dnů. Produkt se hodí zejména jako vůně do šatníku, auta či menších prostor. Krásný dárek za příznivou pořizovací cenu, který zákazníci milují.

Vonná svíčka

Svíčky jsou stále velmi oblíbenou formou provonění interiéru. Nejen, že provoní, ale dokáží také vytvořit nezaměnitelnou atmosféru.

My je dokážeme vytvořit přímo na míru vaší značce, v libovolné vůni s etiketou podle vašeho přání. 

Zákazníky celoročně velmi oblíbený produkt. 

Aroma olej

Sami si zvolíte, zda chcete aroma nebo esenciální olej a v jaké vůni. Obě možnosti nabízí široké využítí - v klasické aroma lampě, ultrasonickém difuzéru nebo v případě esenciálního oleje do koupelí, na masáže apod. Na míru vašim přáním vytvoříme také vzhled flakonku a etikety. 

Vonná visačka

Univerzální vonná visačka k zavěšení do auta, skříně nebo třeba na lampu na pracovním stole, využití je široké. 

Vůni, stejně jako design a tvar si zvolíte sami. Na výběr máme rozmanitý vzorník tvarů, ale jsme schopni také vytvořit libovolný tvar dle vašeho přání. 

Velmi oblíbený produkt za příznivou pořizovací cenu. 

visačka_03.png
Máte zájem o vlastní produkty?
Neváhejte nás kontaktovat.

Informace o zpracování osobních údajů:

Prostřednictvím kontaktního formuláře si uložíme Vámi uvedenou emailovou adresu a následně Vám na ni zašleme odpověď na Váš dotaz, a to proto, že takový postup je pro zodpovězení Vašich dotazů nezbytný. Váš email nevyužijeme pro žádné jiné účely a nepředáme jej nikomu dalšímu.

Bližší informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page