top of page

Luxusní stavebniny?

Proč ne

"DEK stavebniny"

-

Vůně je důležitou součástí dokonalého brandu.

Koncept

Jeden z největších prodejců stavebnin v ČR, kterému zajišťujeme nejen provonění prodejních ploch, ale také zázemí pro zaměstnance.

 

Zadání majitele DEK bylo zcela jednoduché. Chtěli bychom provonět naše pobočky dřevitou vůní, která patří ke stavebním průmyslu a je zároveň přírodní. Toto zadání může být zdánlivě lehké, ale opak byl pravdou, jelikož najít dobře padnoucí dřevitou vůni, která dodá tu správnou atmosféru moderní prodejně stavebnin, byla rázem misí „Impossible“.

Strategie

Veškeré klasické vůně borovic, smrků a jiných dřevin nepasovaly a ve spojení s produkty na prodejně tvořily ne zcela příjemné prostředí. Výběr vůně nakonec nabral jiného rozměru, jelikož jsme se rozhodli vytvořit zcela novou vůni na základě vlastního tělového parfému majitele DEK, která měla také dřevitý základ.

Branding

Výsledek můžete posoudit sami. Každá nově zrekonstruovaná pobočka DEK má specifickou dřevitou vůni, která je pro tuto značku brandová.

Máte zájem o vlastní parfém?
Neváhejte nás kontaktovat.

Informace o zpracování osobních údajů:

Prostřednictvím kontaktního formuláře si uložíme Vámi uvedenou emailovou adresu a následně Vám na ni zašleme odpověď na Váš dotaz, a to proto, že takový postup je pro zodpovězení Vašich dotazů nezbytný. Váš email nevyužijeme pro žádné jiné účely a nepředáme jej nikomu dalšímu.

Bližší informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page